De Blije Borrel (COC Zwolle) geannuleerd

zaterdag 27 juni 2020

ClubZo van Stadscafé Blij – Grote Markt 13A te Zwolle
Van 20.00 tot 03.00 uur – Entree vrij

UPDATE – Deze bijeenkomst is geannuleerd 

Op zaterdag 27 juni is er weer een Blije Borrel  in De Danskamer van Stadscafé Blij in Zwolle.
De Blije Borrel is een maandelijkse café-avond waar je kan zijn wie je bent en iedereen zich welkom voelt, LHBTI of nie. Elke vierde zaterdag van de maand is er een Blije Borrel, een gezellige café-avond waarop iedereen welkom is. Ontmoeten, bijkletsen, borrelen en dansen… Vanaf 20.00 uur zijn de deuren geopend. Tot 22.00 uur is de muziek op de achtergrond zodat er juist voor het bijkletsen veel ruimte is en daarna maken we er tot 3.00 uur samen een feestje van. De locatie is De Danskamer van Stadscafé Blij.

De Blije Borrel is een initiatief van COC Zwolle in samenwerking met Stadscafé Blij. Op al onze activiteiten is onze code goed gedrag van toepassing.

Op de zaterdagen dat er geen Blije Borrel is, kun je tussen 22.00 en 3.00 uur in De Danskamer terecht voor Be You, de inclusieve dansavond gericht op lhbti+ publiek.

De Blije Borrel is voor iedereen, LHBTI of nie!

Meer informatie over COC Zwolle en haar diverse activiteiten is te vinden via de website van COC Zwolle.