Vacature - Webmaster

COC Deventer kan altijd enthousiaste vrijwilligers gebruiken. Daarom wordt iedere week een vacature speciaal belicht en onder de aandacht gebracht. Meer info over deze en andere vacatures zijn te vinden via deze link.

Onze huidige webmaster heeft aangekondigd met deze functie te willen stoppen. Dus de werkgroep Communicatie komt graag in contact met een kandidaat die deze functie binnen COC Deventer wil vervullen. Als webmaster maak je deel uit van onze werkgroep Communicatie die alle communicatie van onze vereniging verzorgt. De huidige webmaster zal zorgen voor een goede overdracht.

COC Deventer wil als vereniging een uitstraling hebben die open is, trots, actief en betrouwbaar. Dit betekent dat we actief willen communiceren, zichtbaar willen zijn, actief mensen tot gesprek willen uitnodigen en uiteenlopende activiteiten organiseren. Daar hoort goede communicatie bij; naar onze leden, naar organisaties in de regio, naar iedereen die geïnteresseerd is onze activiteiten. Dit doen we via onze website, op Facebook, onze nieuwsbrief, brochures, posters en persberichten. De werkgroep Communicatie verzorgt deze communicatiemiddelen en ondersteunt de andere werkgroepen. Verder onderhouden de vrijwilligers van deze groep contacten met de pers en zorgen zij voor goede zichtbaarheid van onze vereniging in de media.

Wat doet de webmaster?

 • Je beheert en onderhoudt de website www.cocdeventer.nl en zorgt voor een goede kwaliteit;
 • Je onderhoudt op een proactieve manier contact met het bestuur en de verschillende werkgroepen;
 • Je bewaakt een correcte hantering van de huisstijl;
 • Je ontwikkelt samen met de groep een communicatiestrategie aan de hand waarvan we het werk van het COC onder de aandacht kunnen brengen van onze doelgroepen;
 • Je onderhoudt contact met onze hostingpartij;

Wat vragen wij van de webmaster (vrijwilligersfunctie)?

 • Je onderschrijft de doelstelling van COC Deventer en bent open-minded.
 • Je hebt kennis van en ervaring met het beheren van websites.
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal.
 • Je werkt zelfstandig en hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel.
 • Je kunt goed luisteren naar de vragen van het bestuur en de werkgroepen en je kunt deze van advies voorzien.
 • Ervaring met WordPress of ander soort webdesign is handig.

Wanneer jij ons team versterkt doe je dat met commitment, motivatie, inzet en drive. We doen het allemaal op vrijwillige basis.

Hoeveel tijd kost het?
2 à 3 uur per week

Heb je interesse?
Laat het ons dan weten. Stuur een mail aan info@cocdeventer.nl. Dan nemen we contact met je op.

Tags: