
Vrijdag 26 april van 20.00 tot 22.00 uur
Etty Hillesum Centrum – Roggestraat 3 in Deventer
Op vrijdag 26 april 2024 organiseert LHBTI+ Face-It een King’s Karaoke in het Etty Hillesum Centrum (Roggestraat 3 in Deventer) en deze is voor iedereen toegankelijk! De Karaoke begint om 20.00 uur en vanaf 19.30 uur kun je alvast naar binnen. De entree is voor iedereen gratis! De dresscode is oranje en je kunt zingen voor een mooie prijs!

Over LHBTI+ Face It
De organisatie, bestaande uit diverse LHBTI+personen, zorgt maandelijks voor een activiteit gericht op de gehele LHBTI+doelgroep. Dat kan zijn een informatieve avond, een ludieke bijeenkomst met spel of quiz en eenmaal per kwartaal een groot themafeest. De sfeer is altijd open en laagdrempelig waarbij iedereen welkom is. Het belangrijkst is dat LHBTI-plussers nieuwe gezichten kunnen leren kennen en met oude bekenden kunnen bijkletsen. Ook iedereen die vragen heeft of meer informatie wil over de doelgroep is van harte welkom. De ontmoetingsavond gaat vervolgens over in een cafésfeer om de link met de uitgaansavond te maken. Drankjes zijn voor eigen rekening; er wordt geen alcohol geschonken onder de 18 jaar.
Kom je voor de eerste keer en vind je het niet prettig om alleen binnen te stappen dan kun je dit via lhbtiplus_face-it@cocdeventer.nl aangeven. We zorgen dan dat je bij de ingang wordt opgevangen of kunnen vooraf op neutraal terrein kennismaken.
Bezoek ook de Facebook-pagina van LHBTI+ Face It